FORHONT 2019

1 Vít Novák1 650
2 Martin Šurányi491
3 Luboš Černý411
4 Marek Andrejs172
5 Daniel Šurányi124
6 Michal Novák66
7 Vojtěch Šurányi61
8 Jana Šurányi40
9 Václav Novák12
10 Jan Bohoněk11

FORHONT 2020

1 Michal Novák22

S.K.PODRAZ

1Spock101 499
2Márty41 650
3laktos12 440
4Ťuminka2 400
5Anakin1 975
6Venca1 000
Jeff1 000
8Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Vánoční běh Třtice

26.12.2019 10:30

Kulturní sál ve Třtici

Klikovy vrchy - výsledky

33. ročník - 22.9.2019

Skupina AB - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 3 1. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:07:36,00   35,27 100
2. 11 2. A Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 02:07:37,00 00:00:01,00 35,26 90
3. 2 3. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:07:40,00 00:00:04,00 35,25 85
4. 1 4. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:07:44,00 00:00:08,00 35,23 81
5. 605   P1 Goj Radim TT LOKO BEROUN 02:07:51,00 00:00:15,00 35,20
6. 19 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:07:57,00 00:00:21,00 35,17 78
7. 612   P1 Janoušek Michal SUPERIOR RIDERS 02:10:04,00 00:02:28,00 34,60
8. 4 6. B Miller Milan Tama Královice 02:10:06,00 00:02:30,00 34,59 76
9. 65 7. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:10:07,00 00:02:31,00 34,58 75
10. 601   P1 Slavíček Petr FORBIDDEN 02:10:08,00 00:02:32,00 34,58
11. 620   P1 Janda David HARFA SPORT TEAM 02:11:44,00 00:04:08,00 34,16
12. 619   P1 Oupic Zdeněk SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:12:00,00 00:04:24,00 34,09
13. 107 8. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:12:06,00 00:04:30,00 34,07 74
14. 610   P1 Šindelář Jan TEAM CYKLOTRENER 02:12:11,00 00:04:35,00 34,04
15. 602   P1 Socha Adam FORBIDDEN 02:12:59,00 00:05:23,00 33,84
16. 603   P1 Štemberk Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 02:13:21,00 00:05:45,00 33,75
17. 10 9. B Novák Vít CFC Kladno 02:14:00,00 00:06:24,00 33,58 73
18. 58 10. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:17,00 00:06:41,00 33,51 72
19. 621   P1 Doležal Jiří SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:14:24,00 00:06:48,00 33,48
20. 604   P1 Slavíček Jan FORBIDDEN 02:14:25,00 00:06:49,00 33,48
21. 5 11. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:14:51,00 00:07:15,00 33,37 71
22. 21 12. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 02:15:43,00 00:08:07,00 33,16 70
23. 6 13. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:17:22,00 00:09:46,00 32,76 69
24. 606   P1 Cupl Tomáš TEAM MAX HÜRZELER SWISS 02:19:16,00 00:11:40,00 32,31
25. 624   P1 Sirový Miloslav SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:22:44,00 00:15:08,00 31,53
26. 611   P1 Vecko Kamil TEAM CYKLOTRENER 02:22:52,00 00:15:16,00 31,50
27. 22 14. B Šuranyi Martin CFC Kladno 02:23:36,00 00:16:00,00 31,34 68
28. 615   P1 Andrejs Marek CFC KLADNO 02:23:42,00 00:16:06,00 31,32
29. 91 15. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:27:11,00 00:19:35,00 30,57 67
30. 618   P1 Machovský Jiří 02:29:25,00 00:21:49,00 30,12
31. 617   P1 Drga Marek 02:30:09,00 00:22:33,00 29,97
32. 607   P1 Ivánek Martin GRF EMPEROR 02:30:18,00 00:22:42,00 29,94
33. 600   P1 Glaubauf Aleš 02:30:36,00 00:23:00,00 29,88
34. 609   P1 Luker Dan 02:32:33,00 00:24:57,00 29,50
35. 608   P1 Náhlovský David 02:32:44,00 00:25:08,00 29,46
36. 616   P1 Drábek Matěj 02:41:55,00 00:34:19,00 27,79
37. 614   P1 Novák Václav CFC KLADNO 02:43:54,00 00:36:18,00 27,46
38. 70 16. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 03:32:00,00 01:24:24,00 21,23 66
98   B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 712   P2 Petr Pavel CK LOKO PARDUBICE 02:06:30,00   35,57
2. 705   P2 Slaník Martin LAPIERRE 02:06:33,00 00:00:03,00 35,56
3. 499 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:33,00 00:00:03,00 35,56 100
4. 486 2. C Hraběta Miroslav Žádný tým 02:06:35,00 00:00:05,00 35,55 90
5. 318 3. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:06:35,00 00:00:05,00 35,55 85
6. 700   P2 Průcha Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55
7. 433 4. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55 81
8. 321 5. C Šulc David Dexter Cycling 02:06:36,00 00:00:06,00 35,55 78
9. 711   P2 Stančík Petr DURATEC SKILS HOTELTIME 02:08:57,00 00:02:27,00 34,90
10. 317 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:17,00 00:02:47,00 34,81 76
11. 364 7. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 75
12. 303 8. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 74
13. 701   P2 Novák Vladimír 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91
14. 12 9. C Černý Jan Stark Cycling Team 02:12:42,00 00:06:12,00 33,91 73
15. 320 10. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:12:44,00 00:06:14,00 33,90 72
16. 706   P2 Hrádek Martin COPR TJ PŘEŠTICE 02:12:45,00 00:06:15,00 33,90
17. 704   P2 Halamka Jiří CK PŘÍBRAM KRAMULÍN 02:12:55,00 00:06:25,00 33,86
18. 702   P2 Tóth Miloš CSK MARKUS 02:14:34,00 00:08:04,00 33,44
19. 341 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:17:05,00 00:10:35,00 32,83 71
20. 468 12. D Hájek Stanislav CSK Markus 02:17:12,00 00:10:42,00 32,80 70
21. 307 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:18:50,00 00:12:20,00 32,41 69
22. 450 14. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 02:18:55,00 00:12:25,00 32,39 68
23. 422 15. D Běhounek Michal Veloservis Team 02:19:31,00 00:13:01,00 32,25 67
24. 311 16. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:19:33,00 00:13:03,00 32,25 66
25. 358 17. C Skála Radim Sokol Veltěž 02:19:37,00 00:13:07,00 32,23 65
26. 332 18. D Okruhlica Petr CKKV Praha 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10 64
27. 703   P2 Češpivo Miloš 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10
28. 353 19. D Černý Luboš CFC Kladno 02:20:11,00 00:13:41,00 32,10 63
29. 405 20. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:20:14,00 00:13:44,00 32,09 62
30. 333 21. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:20:26,00 00:13:56,00 32,04 61
31. 406 22. C Zimmel Václav Dexter Cycling 02:20:40,00 00:14:10,00 31,99 60
32. 374 23. D Dubitzký Pavel PCK Louda 02:26:10,00 00:19:40,00 30,79 59
33. 392 24. D Kozel František DISTAV 02:26:46,00 00:20:16,00 30,66 58
34. 361 25. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 02:26:49,00 00:20:19,00 30,65 57
35. 334 26. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:26:50,00 00:20:20,00 30,65 56
36. 474 27. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:26:52,00 00:20:22,00 30,64 55
37. 708   P2 Reizer Tomáš CS STODŮLKY 02:27:31,00 00:21:01,00 30,51
38. 707   P2 Slapnička Petr DH CYCLING 02:33:02,00 00:26:32,00 29,41
39. 477 28. D Šimek Pavel Žádný tým 02:37:24,00 00:30:54,00 28,59 54
40. 385 29. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:41:40,00 00:35:10,00 27,84 53
41. 327 30. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:43:46,00 00:37:16,00 27,48 52
42. 710   P2 Materna Petr 02:50:22,00 00:43:52,00 26,41
43. 328 31. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:51:44,00 00:45:14,00 26,20 51
44. 471 32. C Jelínek Martin Žádný tým 02:52:17,00 00:45:47,00 26,12 50
45. 339 33. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:53:37,00 00:47:07,00 25,92 49

Skupina EFW - 75 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 517 1. E Kubín Igor CSK Markus 02:19:32,00   32,25 100
2. 513 2. E Burgr Josef CSK Markus 02:24:02,00 00:04:30,00 31,24 90
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 02:26:49,00 00:07:17,00 30,65 85
4. 508 4. E Krajčík Josef Dexter Cycling 02:38:13,00 00:18:41,00 28,44 81
5. 507 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 02:42:14,00 00:22:42,00 27,74 78
6. 599 6. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 02:45:36,00 00:26:04,00 27,17 76
7. 531 7. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 02:52:59,00 00:33:27,00 26,01 75
8. 512 8. W Bartošová Lenka H.I.C. 02:53:37,00 00:34:05,00 25,92 74
9. 520 9. W Mikšovská Alena CSK Markus 03:05:14,00 00:45:42,00 24,29 73
515   F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
32. ročník - 23.9.2018
31. ročník - 17.9.2017
30. ročník - 18.9.2016
29. ročník - 20.9.2015
28. ročník - 21.9.2014
27. ročník - 21.9.2013
26. ročník - 16.9.2012
25. ročník - 18.9.2011
24. ročník - 18.9.2010
23. ročník - 20.9.2009
22. ročník - 21.9.2008
21. ročník - 23.9.2007
20. ročník - 24.9.2006
19. ročník - 25.9.2005
18. ročník - 26.9.2004
17. ročník - 21.9.2003
16. ročník - 29.9.2002
15. ročník - 29.9.2001
14. ročník - 24.9.2000
13. ročník - 25.9.1999
12. ročník - 19.9.1998
11. ročník - 28.9.1997
10. ročník - 14.9.1996
9. ročník - 23.9.1995
8. ročník - 17.9.1994
3. ročník - 23.9.1989
2. ročník - 2.7.1988

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Výroční členská schůze CFC 2.12.2019 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

DISKUSE

Nástěnka

9.12.2019 20:51 Márty

Michale, super, špice bodování je tvoje :-)
Já byl v sobotu fakt línej ... ...

Nástěnka

8.12.2019 19:02 Kolbaba

Všimněte si, že když nejste líní se proběhnout, můžete se na čas ocitnout na špici bodování. ...

Nástěnka

22.11.2019 17:34 Kolbaba

Ti hoši, od kterých mám fotky, teď mají na členské kartě obrázky v krásných nových dresech. Vy ostatní se polepšete. Márys ...

Nástěnka

19.11.2019 22:05 Luboš

Já jsme na tom s termínem jako Zděnda. ...

Nástěnka

13.11.2019 21:28 Zdeněk Mračko

Aho přátelé cyklistiky, co sa týče výročí schůze, tak sa podvolím. ...