FORHONT

1 Vít Novák1 159
2 Martin Šurányi270
3 Luboš Černý249
4 Marek Andrejs91
5 Daniel Šurányi85
6 Michal Novák51
7 Jana Šurányi40
8 Vojtěch Šurányi25
9 Jan Bohoněk11

S.K.PODRAZ

1Spock11 999
2laktos5 000
3Anakin1 975
4Ťuminka1 400
5Jeff500
6Márty0
Venca0
Majkl0

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Král Šumavy - dlouhá trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

Král Šumavy - krátká trať

24.8.2019 8:00

Klatovy

UAC - Železný dědek

25.8.2019 10:00

Soběhrdy u Benešova

Běh - Rakovnická 15

25.8.2019 10:30

Křivoklát, areál Kolečko

PBT VAŠÍ LIGY IX (9) - 10 km

28.8.2019 19:00

Praha - Braník

Kolem Posázaví - výsledky

11. ročník - 4.8.2019

Skupina AB - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 644   P1 Nežerka Václav LAWI STARS - GIANT 02:33:42,00   37,09
2. 637   P1 Endler Filip LAWI STARS - GIANT 02:33:58,00 00:00:16,00 37,02
3. 601   P1 Hrstka Jan RÁFKÁRNA IDEA CYCLING 02:34:15,00 00:00:33,00 36,95
4. 629   P1 Davies Edward CC LONDON 02:42:07,00 00:08:25,00 35,16
5. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:42:07,00 00:08:25,00 35,16 120
6. 640   P1 Dudek Michal CK KOLOPAK.CZ 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15
7. 3 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15 110
8. 20 3. B Kubíček Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:09,00 00:08:27,00 35,15 105
9. 618   P1 Martin Jan KAH SPORT VRCHLABÍ 02:42:15,00 00:08:33,00 35,13
10. 639   P1 Dudek Tomáš CK KOLOPAK.CZ 02:42:15,00 00:08:33,00 35,13
11. 97 4. A Koblic Radek CT WEBER 02:42:16,00 00:08:34,00 35,13 101
12. 14 5. B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 02:42:20,00 00:08:38,00 35,11 98
13. 635   P1 Holan Petr 02:42:26,00 00:08:44,00 35,09
14. 65 6. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:42:27,00 00:08:45,00 35,09 96
15. 116 7. B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 02:42:31,00 00:08:49,00 35,07 95
16. 605   P1 Gotthard David RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 02:42:40,00 00:08:58,00 35,04
17. 19 8. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:42:42,00 00:09:00,00 35,03 94
18. 632   P1 Šmíd Jiří KBELY CYCLING TEAM 02:44:41,00 00:10:59,00 34,61
19. 607   P1 Kutiš Martin KŘIŽÁK TEAM 02:47:48,00 00:14:06,00 33,97
20. 10 9. B Novák Vít CFC Kladno 02:48:46,00 00:15:04,00 33,77 93
21. 2 10. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:50:26,00 00:16:44,00 33,44 92
22. 92 11. B Vlachovský Michal Dexter Cycling 02:50:42,00 00:17:00,00 33,39 91
23. 627   P1 Beran Ondřej KC SLAVIA PRAHA 02:51:11,00 00:17:29,00 33,30
24. 624   P1 Doležal Lukáš CK KOLOKRÁM 02:51:12,00 00:17:30,00 33,29
25. 636   P1 Horák Leoš T-CLUB 02:51:13,00 00:17:31,00 33,29
26. 600   P1 Ress Tomáš SPORT IMPORT 02:51:17,00 00:17:35,00 33,28
27. 608   P1 Řezník Šimon KOLO PRAHA 02:51:24,00 00:17:42,00 33,26
28. 617   P1 Jiřinec Jiří BIKE INVEST 02:51:32,00 00:17:50,00 33,23
29. 89 12. A Černohorský David AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:40,00 00:17:58,00 33,20 90
30. 633   P1 Lér Viktor KBELY CYCLING TEAM 02:51:41,00 00:17:59,00 33,20
31. 4 13. B Miller Milan Tama Královice 02:54:07,00 00:20:25,00 32,74 89
32. 9 14. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:54:26,00 00:20:44,00 32,68 88
33. 619   P1 Knížek Martin KOLA CHROBÁK 02:54:37,00 00:20:55,00 32,64
34. 6 15. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 02:54:40,00 00:20:58,00 32,63 87
35. 634   P1 Marek Jan KC SLAVIA PRAHA 02:54:53,00 00:21:11,00 32,59
36. 87 16. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 02:55:35,00 00:21:53,00 32,46 86
37. 71 17. B Zháňal Pavel BikeInvest Cycling Team 02:57:38,00 00:23:56,00 32,09 85
38. 626   P1 Hula Martin CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 02:59:26,00 00:25:44,00 31,77
39. 628   P1 Cupl Tomáš Max Hürzeler Swiss 02:59:27,00 00:25:45,00 31,76
40. 119 18. B Činčera Matěj Žádný tým 03:04:09,00 00:30:27,00 30,95 84
41. 604   P1 Dus Albert RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93
42. 115 19. A Gramblička Matouš CT WEBER 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93 83
43. 616   P1 Vodák Martin AXON SPORT TEAM EXTRA 03:04:17,00 00:30:35,00 30,93
44. 603   P1 Ludvík Jaroslav CK MTB MARATON HLINSKO 03:05:47,00 00:32:05,00 30,68
45. 21 20. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 03:06:21,00 00:32:39,00 30,59 82
46. 602   P1 Jánský Jakub RÁFKÁRNA IDEA CYCLING 03:07:30,00 00:33:48,00 30,40
47. 641   P1 Viktora Martin CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 03:07:54,00 00:34:12,00 30,34
48. 612   P1 Hudeček Jan VK BLESK 03:08:02,00 00:34:20,00 30,31
49. 645   P1 Kacíř Jiří 03:10:03,00 00:36:21,00 29,99
50. 47 21. A Novotný Oldřich CT WEBER 03:10:34,00 00:36:52,00 29,91 81
51. 606   P1 Mužík Tomáš RÁFKÁRNA IDEA CYCLING TEAM 03:11:48,00 00:38:06,00 29,72
52. 108 22. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 03:14:48,00 00:41:06,00 29,26 80
53. 630   P1 Krupička Tomáš 03:14:49,00 00:41:07,00 29,26
54. 638   P1 Hrabík Hynek 03:14:53,00 00:41:11,00 29,25
55. 93 23. A Dohnálek Erik Žádný tým 03:18:02,00 00:44:20,00 28,78 79
56. 621   P1 Glaubauf Aleš 03:20:44,00 00:47:02,00 28,40
57. 611   P1 Matouš Tadeáš HAMR 03:20:45,00 00:47:03,00 28,39
58. 610   P1 Vavrek Oto HAMR 03:23:39,00 00:49:57,00 27,99
59. 91 24. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 03:24:30,00 00:50:48,00 27,87 78
60. 609   P1 Jech Miroslav HAMR 03:25:29,00 00:51:47,00 27,74
61. 646   P1 Insausti Javier 03:27:33,00 00:53:51,00 27,46
62. 103 25. A Soukup Jan Žádný tým 03:29:17,00 00:55:35,00 27,24 77
63. 90 26. B Stepanov Alexey Veeam 03:29:31,00 00:55:49,00 27,21 76
64. 620   P1 Stryhal Jan 03:32:56,00 00:59:14,00 26,77
65. 117 27. B Andera Jiří Žádný tým 03:44:02,00 01:10:20,00 25,44 75
66. 631   P1 Knyttl Vojtěch GO OUT 03:47:04,00 01:13:22,00 25,10
67. 614   P1 Hejduk Richard DIVIŠOV 03:53:10,00 01:19:28,00 24,45
623   P1 Bohoněk Jan CFC Kladno  
642   P1 Provazník Pavel  
615   P1 Zeman Václav DIVIŠOV  

Skupina CDJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 708   P2 Pataki Tomáš ŽELEZNIČÁŘI 02:43:24,00   34,88
2. 486 1. C Hraběta Miroslav Žádný tým 02:43:29,00 00:00:05,00 34,87 120
3. 318 2. C Janoušek Libor GIANT cycling team 02:43:31,00 00:00:07,00 34,86 110
4. 499 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:43:44,00 00:00:20,00 34,81 105
5. 485 4. C Uličný Vladimír Žádný tým 02:43:46,00 00:00:22,00 34,81 101
6. 364 5. C Halík Jaroslav Veloservis Team 02:43:50,00 00:00:26,00 34,79 98
7. 711   P2 Horký David RCH 1919 02:43:50,00 00:00:26,00 34,79
8. 738   P2 Plechata Radek VELO CLUB TÁBOR 02:44:12,00 00:00:48,00 34,71
9. 713   P2 Halamka Jiří CK PŘÍBRAM KRAMULÍN 02:44:16,00 00:00:52,00 34,70
10. 748   P2 Novotný Petr AGRO KOLÍN 02:44:28,00 00:01:04,00 34,66
11. 700   P2 Netík Ivo BIKE SPORT ÚSTÍ N.L. 02:44:29,00 00:01:05,00 34,65
12. 707   P2 Zíta Leoš ŽELEZNIČÁŘI 02:44:32,00 00:01:08,00 34,64
13. 720   P2 Ackermann Kamil AXON SPORT TEAM EXTRA 02:44:42,00 00:01:18,00 34,61
14. 301 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:45:34,00 00:02:10,00 34,43 96
15. 723   P2 Kalita Radek ŽELEZNIČÁŘI 02:45:51,00 00:02:27,00 34,37
16. 321 7. C Šulc David Dexter Cycling 02:45:53,00 00:02:29,00 34,36 95
17. 317 8. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:47:04,00 00:03:40,00 34,12 94
18. 433 9. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:31,00 00:06:07,00 33,63 93
19. 303 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:53:44,00 00:10:20,00 32,81 92
20. 714   P2 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 02:53:52,00 00:10:28,00 32,78
21. 734   P2 Procházka Stanislav BULLS PÍSEK 02:55:19,00 00:11:55,00 32,51
22. 341 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:55:24,00 00:12:00,00 32,50 91
23. 320 12. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:55:35,00 00:12:11,00 32,46 90
24. 330 13. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:55:47,00 00:12:23,00 32,43 89
25. 739   P2 Telecký Martin KORUN PRALINES 02:55:49,00 00:12:25,00 32,42
26. 331 14. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:44,00 00:13:20,00 32,25 88
27. 722   P2 Holovej Jan SUP MOST 02:57:04,00 00:13:40,00 32,19
28. 701   P2 Hlavanka Vít BEST CYCLE CHOTĚBOŘ 02:57:44,00 00:14:20,00 32,07
29. 725   P2 Tóth Miloš CSK MORUS 02:57:46,00 00:14:22,00 32,06
30. 750   P2 Daič Stanislav DAMÍROV 02:57:55,00 00:14:31,00 32,04
31. 306 15. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:59:04,00 00:15:40,00 31,83 87
32. 335 16. C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 02:59:26,00 00:16:02,00 31,77 86
33. 710   P2 Novotný Jaroslav Auto combi team, Kutná Hora 03:02:19,00 00:18:55,00 31,26
34. 468 17. D Hájek Stanislav CSK Markus 03:03:36,00 00:20:12,00 31,05 85
35. 307 18. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:04:15,00 00:20:51,00 30,94 84
36. 704   P2 Dvořák Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:04:24,00 00:21:00,00 30,91
37. 422 19. D Běhounek Michal Veloservis Team 03:04:28,00 00:21:04,00 30,90 83
38. 450 20. Z Milec Jiřincová Jana Žádný tým 03:04:38,00 00:21:14,00 30,87 82
39. 345 21. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 03:04:43,00 00:21:19,00 30,86 81
40. 730   P2 Čapek Lubomír ŽELEZNIČÁŘI 03:04:57,00 00:21:33,00 30,82
41. 394 22. C Katona Jiří Cyklosport Katona 03:05:00,00 00:21:36,00 30,81 80
42. 329 23. D Dohnálek Roman Dexter Cycling 03:05:09,00 00:21:45,00 30,79 79
43. 380 24. C Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 03:06:22,00 00:22:58,00 30,58 78
44. 740   P2 Koula Martin RACE SERVICE 03:06:38,00 00:23:14,00 30,54
45. 309 25. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 03:06:40,00 00:23:16,00 30,54 77
46. 721   P2 Pražák Petr SLÉVÁRNA SUCHOMEL 03:06:47,00 00:23:23,00 30,52
47. 353 26. D Černý Luboš CFC Kladno 03:06:58,00 00:23:34,00 30,49 76
48. 311 27. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:07:30,00 00:24:06,00 30,40 75
49. 745   P2 Ezechiáš Ivo DOLNÍ BŘEŽANY 03:08:25,00 00:25:01,00 30,25
50. 333 28. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:10:04,00 00:26:40,00 29,99 74
51. 406 29. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:10:31,00 00:27:07,00 29,92 73
52. 728   P2 Hnát Miroslav ŽELEZNIČÁŘI 03:13:15,00 00:29:51,00 29,50
53. 332 30. D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:13:31,00 00:30:07,00 29,45 72
54. 441 31. C Šrejma Marek Axon sport team extra 03:13:41,00 00:30:17,00 29,43 71
55. 498 32. C Šťastný Petr Dexter Cycling 03:13:42,00 00:30:18,00 29,43 70
56. 356 33. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:13:52,00 00:30:28,00 29,40 69
57. 346 34. D Liška Pavel CKKV Praha 03:13:54,00 00:30:30,00 29,40 68
58. 358 35. C Skála Radim Sokol Veltěž 03:13:59,00 00:30:35,00 29,38 67
59. 465 36. D Soukup Milan Žádný tým 03:15:25,00 00:32:01,00 29,17 66
60. 716   P2 Pokorný Ladislav KBELY CYCLING TEAM 03:15:44,00 00:32:20,00 29,12
61. 715   P2 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 03:16:12,00 00:32:48,00 29,05
62. 712   P2 Nádvorník Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:16:56,00 00:33:32,00 28,94
63. 474 37. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:20:08,00 00:36:44,00 28,48 65
64. 334 38. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:20:24,00 00:37:00,00 28,44 64
65. 751   P2 Marek David AGRO KOLÍN 03:22:50,00 00:39:26,00 28,10
66. 373 39. C Procházka Aleš CKKV Praha 03:23:17,00 00:39:53,00 28,04 63
67. 405 40. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:23:21,00 00:39:57,00 28,03 62
68. 726   P2 Verner Luboš ŽELEZNIČÁŘI 03:26:31,00 00:43:07,00 27,60
69. 361 41. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:27:20,00 00:43:56,00 27,49 61
70. 459 42. D Mencl Pavel PCK Louda 03:28:12,00 00:44:48,00 27,38 60
71. 703   P2 Škrabánek Jaroslav ŽELEZNIČÁŘI 03:30:43,00 00:47:19,00 27,05
72. 706   P2 Hübl Pavel ŽELEZNIČÁŘI 03:31:44,00 00:48:20,00 26,92
73. 737   P2 Reiser Tomáš CS STODŮLKY 03:33:57,00 00:50:33,00 26,64
74. 719   P2 Marek Josef ŽELEZNIČÁŘI 03:34:33,00 00:51:09,00 26,57
75. 735   P2 Hloušek Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:36:00,00 00:52:36,00 26,39
76. 744   P2 Mahagony Marek ČESYK 03:36:18,00 00:52:54,00 26,35
77. 385 43. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 03:42:01,00 00:58:37,00 25,67 59
78. 471 44. C Jelínek Martin Žádný tým 03:42:35,00 00:59:11,00 25,61 58
79. 339 45. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:42:41,00 00:59:17,00 25,60 57
80. 733   P2 Nevečeřal Lukáš ŽELEZNIČÁŘI 03:46:03,00 01:02:39,00 25,22
81. 718   P2 Marek Jan ŽELEZNIČÁŘI 03:46:42,00 01:03:18,00 25,14
82. 729   P2 Ponrt Jiří ŽELEZNIČÁŘI 03:52:27,00 01:09:03,00 24,52
83. 702   P2 Šabata Petr ŽELEZNIČÁŘI 04:09:00,00 01:25:36,00 22,89
84. 727   P2 Verner Milan ŽELEZNIČÁŘI 04:10:20,00 01:26:56,00 22,77
717   P2 Šubrt Jan AXON SPORT TEAM  
705   P2 Hamerník Pavel ŽELEZNIČÁŘI
731   P2 Šuster Jozef ŽELEZNIČÁŘI  
386   C Walsh James AC Sparta Praha cycling akademie  
732   P2 Trčková Daniela Restore cycling  
736   P2 Seifer Bohuslav  
746   P2 Palečková Jaroslava  
308   C Mužík Vít LAWI STARS - GIANT  

Skupina EFW - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513 1. E Burgr Josef CSK Markus 03:05:25,00   30,74 120
2. 517 2. E Kubín Igor CSK Markus 03:06:44,00 00:01:19,00 30,52 110
3. 597 3. E Král Josef Kbely cycling team 03:14:07,00 00:08:42,00 29,36 105
4. 532 4. F Hacaj Oldřich KL - sport Most 03:14:57,00 00:09:32,00 29,24 101
5. 507 5. E Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 03:28:36,00 00:23:11,00 27,33 98
6. 528 6. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 03:39:58,00 00:34:33,00 25,91 96
7. 504 7. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 03:42:02,00 00:36:37,00 25,67 95
8. 508 8. E Krajčík Josef Dexter Cycling 03:42:54,00 00:37:29,00 25,57 94
9. 531 9. F Šrejma Jiří Axon sport team extra 04:29:15,00 01:23:50,00 21,17 93
10. 515 10. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 04:37:39,00 01:32:14,00 20,53 92
ARCHIV VÝSLEDKŮ:
10. ročník - 5.8.2018
9. ročník - 6.8.2017
8. ročník - 24.7.2016
7. ročník - 26.7.2015
6. ročník - 2.8.2014
5. ročník - 27.7.2013
4. ročník - 4.8.2012
3. ročník - 30.7.2011
2. ročník - 14.8.2010
1. ročník - 1.8.2009

KRÁTKÉ ZPRÁVY

ZÁVĚREČNÉ HLASOVÁNÍ ! Příprava nových dresů finišuje

Montáž CFC 

2019 Dnešním dnem uzavíráme první kolo hlasování o nové podobě ...

S.K. Podraz otevírá kancelář

S.K. Podraz Na prvním závodě sezóny jsme se ještě museli obejít bez hazardu, ...

Po roce opět na Klínovec

Kladno-Klínovec-Kladno Jaro je v plném proudu a nastává čas naplánovat tradiční vyjížďku na Klínovec. ...

Výroční členská schůze CFC 13.12.2018 v 18 hodin

Restaurace Máka místo konání: Restaurace Máka (u rybníka v Kročehlavech)

PROGRAM SCHŮZE: ...

Jubilejní ročník SK Podraz startuje

Nové kursy Jak ten čas letí. Není to tak dávno, kdy jsme ve ...

DISKUSE

Nástěnka

16.8.2019 19:25 Vítek

Taky myslim, ze 9 staci. Budu tam. ...

Nástěnka

16.8.2019 11:12 Márty

Devátá by měla stačit. ...

Nástěnka

15.8.2019 23:26 Luboš

Ještě dotaz. V 8,30 nebo 9,00 na Sletišti? Jak to vidíte? ...

Nástěnka

15.8.2019 22:14 Márty

V sobotu jedu.
Kdo další se přidá? ...

Nástěnka

13.8.2019 21:54 Márty

Ahoj, regenerace probíhá skvěle - mám dovolenou :-)
V sobotu ještě nevím, pokud bych jel, tak se určitě přidám, dám vědět ...