FORHONT

1 Vít Novák949
2 Josef Vermach447
3 Milan Štanc347
4 Marek Andrejs102
5 Petr Vermach83
6 Luboš Černý62
7 Martin Šurányi58

S.K.PODRAZ

NEJBLIŽŠÍ AKCE

Běh - Neumannova stezka

28.9.2022 10:00

Unhošť, sokolovna

Běh - Kladenská hodinovka

11.10.2022 16:00

Kladno - Sletiště

Běh - Klánovický půlmaraton

16.10.2022 12:30

Praha Klánovice, areál ZŠ, ulice V Soudním

Běh - 10 km Vaší ligy

22.10.2022 11:00

Praha - Braník

Běh - 5 km Vaší ligy

22.10.2022 11:05

Praha - Braník

CFC KLADNO - ZPRAVODAJ

Chrr ...

1.2.2022 14:55

Plch velký

Dvě posily pod stromeček

14.12.2021 20:23

Výroční schůze CFC Kladno Staroslavná restaurace SK Kladno hostila v závěru listopadu výroční schůzi CFC Kladno. Dalo by se říci konečně, protože loni nám schůzování utnul koronavirus a ani letos jsme se neobešli beze ztrát. Stačí se podívat na stupně vítězů bodovací soutěže Kladenský forhont. Chybí vám tam Márty? Máte dobrý postřeh, Martin je v karanténě. Ale kromě ztrát byly i nálezy. Ježíšek nám letos nadělil dva nové koně. Tím prvním je dávný kamarád Luboše Černého Jan Mohyla, jenž projevil zájem reprezentovat náš klub už dávno a dokonce si při posledním šití pořídil týmový dres. To je chvályhodné. Honza je původním povoláním pravověrný bajker a rok narození 1991 ho ve věkovém průměru našeho klubu řadí mezi mladé nadějné jezdce. Tak se máme na co těšit. Jen bude třeba Honzu postupně přeučit z terénu na silnici. Ale takových případů známe dost i mezi laureáty Grand Tours. Milan Štanc je z Velkého Přítočna a přihlásil se nám přes e-mail. Narodil se v roce 1976 na Kladně a na kole závodil už jako mladší a starší žák, kdy jezdil za Spartu doly Kladno a ocitl se i v hledáčku tréninkového středistka mládeže Mladá Boleslav. Jenže, jak sám říká, přišla puberta a bylo po kole. Teď ho cyklistika znovu popadla a rád by se do závodů vrátil. Letos objel tři podniky UAC a mezi nimi Kolem Posázaví i Klikovy vrchy. Cit pro výběr závodu tedy Milanovi nechybí a věříme, že se mu splní i přání postavit se na bednu. Tak chlapci, ať Vám to nás šlape. A všem členům i příznivcům přejeme hezké vánoce, pevné zdraví a na shledanou v roce 2022 na Klínovci.

Výroční schůze CFC Kladno 24.11 v 18:00 v restauraci SK Kladno

13.11.2021 19:35

SK Kladno Léta jsme se u příležitosti výroční schůze CFC scházeli v restauraci Máka u rybníka v Kročehlavech. Loni sešlost překazil koronavirus, letos jsme se těšili o to více, že jsme chtěli v klubu přivítat dva nové členy v juniorském věku. Člověk míní, Pánbůh mění. Restaurace Máka je dočasně uzavřená, mládežníky během sezóny přetáhl konkurenční tým. Ale karavana jede dál. Místo v Máce se sejdeme na místě, které je pro klub stejně památné, jako pro Rychlé šípy Šmejkalova ohrada. Jde o restauraci SK Kladno, rehydratační základnu většiny tréninkových vyjížděk a dávného sponzora sázkové kanceláře Podraz. Termín schůze 24. listopadu jsme si zvolili demokraticky na základě všelidového hlasování. Na programu schůze bude zhodnocení uplynulé sezóny, výhled do budoucna a především vyhlášení vítězů bodovací soutěže. Tak na shledanou všichni. Jako přípravu si prostudujte virtuální prohlídku restaurace z roku 2009.

Venca vítězí pošesté, Hanka podruhé, Luboš veze stříbro pro CFC Kladno.

Klikovy vrchy 21.9.2021 21:34

Stříbrný Luboš A je to. Po mnoha peripetiích, o kterých jsme vás průběžně informovali, jsou 35. Klikovy vrchy šťastně za námi. Na rozdíl od Posázaví nás tentokrát Aladin nespláchl, i když úplně teplo ani úplně sucho také nebylo. Ale určitá sychravost k závodu na prahu podzimu patří a závodníci s tím počítají. Však jich také tentokrát dorazil docela slušný počet, celkem 107. Když se na listině registrovaných objevilo jméno Václav Nežerka, bookmakeři zpanikařili a srazili kursy na vítěze prvního balíku na hodnotu limitně se blížící jedné. A nemýlili se. Venca nadále válcuje historické tabulky, takto zvítězil už pošesté a, politically incorrectly řečeno, začíná stíhat legendárního Lance Armstronga. Také závod druhé divize měl nakonec přesvědčivého vítěze. Plzeňský Martin Slaník v závěru rozložil vedoucí skupinu na prvočinitele a mohl si dovolit protnout cílovou pásku ve výletním tempu. Domácí příznivce potěšil výborným výkonem Luboš Černý, který vybojoval nečekanou, ale o to cennější stříbrnou medaili v kategorii D. Blahopřejeme a na výroční schůzi zapijeme. Když se v cílové zatáčce objevilo zaváděcí auto veteránského balíku, diváci napjatě sledovali, jestli se Haně Doležalové podaří obhájit loňský nečekaný titul. A stalo se. Sparťanka nejenže zvítězila, ale tentokrát nenechala nikoho na pochybách, kdo je nejlepší, a chlapy z vedoucí skupiny v cílové rovince rozvěsila po silnici jako korálky. Krásná práce, Hanko. Ale pochvalu si zaslouží všichni, kdo se nebáli přijet změřit síly s pověstnými křivoklátskými kopci. Byly to dobré Klikáče, za které se sluší poděkovat.
Děkujeme sponzorům: firmě Klika@Dvořák a České průmyslové zdravotní pojišťovně.
Děkujeme personálu hospůdky U Dobroty za domácí prostředí, ochotu a vlídnost.
Děkujeme všem, kdo se zasloužili o zdárný průběh závodu. Nebylo jich málo.
Děkujeme závodníkům, že nevyrobili žádný průšvih.
Zachovejte nám přízeň a na shledanou za rok.
Celkové výsledky.
Fotogalerie.

Bezpečnostní opatření: přes Městečko za autem, start v Novém Domě.

Klikovy vrchy 13.9.2021 19:54

Peloton za zaváděcím autem Tak už je bohužel jasné, že poničenou silnici ve sjezdu do Městečka nám do neděle neopraví, pokud za opravu nepovažujete smutný standart zaházet díry hrubým štěrkem a auta to ujezdí, a my musíme řešit další komplikaci. Dlouho jsme zvažovali, jak nebezpečný úsek nejlépe zajistit, a nakonec jsme zvolili variantu za autem: První kilometry pojede peloton nezávodním tempem za zaváděcím vozem a ostrý start bude až dole v Městečku po odbočení do kopce na Malou Bukovou. Prosíme závodníky, aby ve vlastním zájmu respektovali rychlost auta, které před rozkopaným úsekem zpomalí tak, aby byl průjezd bezpečný pro cyklisty i materiál. Vězte, že při předjetí zaváděcího vozu hrozí diskvalifikace. Toto opatření také znamená, že nebudeme startovat v osadě Brejl, ale přímo v Novém domě od místa prezentace. Připomínáme že online registrace je končí 16.9.2021 v 23:59. Pak se můžete přihlásit na místě v den závodu. Na shledanou v neděli.

DISKUSE

Nástěnka

22.9.2022 14:36 Přemek

Děkujeme za skvělé závody. Bylo to super!! ...

UAC - Klikovy vrchy

19.9.2022 21:25 Kolbaba

Fotky: https://kolbaba-cfc.rajce.idnes.cz/Klikovy_vrchy_2022/ ...

Nástěnka

18.9.2022 23:18 Márty

Michale, díky za dnešní Klikáče, moc jsem si to užil, krásný závod.
Vítku, gratulace, bedna a moc pěkný čas v prvním ...

UAC - Klikovy vrchy

18.9.2022 23:05 Kolbaba

Dobrá práce, CFC. Víťovi blahopřání k bedně. ...

Nástěnka

12.9.2022 17:38 Luděk

V sobotu jsem vám zkolaudoval trať Klikáčů...opět na výbornou. Mělo to jen jednu kaňku, na kterou bych upozornil před startem závoďáky. ...