| 1 | Milan Štanc | 600 |
| 2 | Vít Novák | 420 |
27.6.2026 9:30
Bílá v Beskydech27.6.2026 9:30
Bílá v Beskydech27.6.2026 10:15
Bílá v Beskydech18.7.2026 11:00
Trnov, okres Rychnov n. Kněžnou19.7.2026 10:00
Kupkovo náměstí, Opočno
| ● | Klasický závod na silničních kolech otevřený každému, kdo si troufne. |
| ● | Hezká kopcovitá trať okolím řeky Sázavy. |
| ● | Protože i závodní kolo je původně dopravním prostředkem a cyklistovi není jedno, jakou krajinou se pohybuje. |
| ● | Poctivá porce nastoupaných metrů. |
| ● | Náročný, ale férový vrchařský dojezd s místy až 13% dlážděnými úseky na nejvyšší bod v okolí - Ondřejovskou hvězdárnu. |
| ● | Kolem Posázaví není zadarmo, ale stojí za to. |
31.5.2019 14:36
Jedenáctý ročník Posázaví bude po dvou letech opět dějištěm bojů o mistrovské dresy UAC v silničním závodě s hromadným startem. V souladu s novými regulemi UAC letos vyhlásíme dvě nové kategorie. Jednak to budou ženy od 40 let v kategorii W, jednak ultraveteráni v kategorii F, čili muži staří 70 a více let. Další novinkou bude nasazení naší zbrusu nové čipové technologie, zatím v testovacím režimu, jištěném ručním zápisem. Podle dosavadních jednání s policií to vypadá, že by se mohlo podařit zachovat loňskou trať. To bychom byli rádi a Vás by tak opět čekal 95 km dlouhý okruh s 1560 metrů převýšení. Věříme, že si je nenecháte ujít stejně jako tradiční dojezd na hvězdárnu. Na shledanou v Ondřejově.7.8.2018 19:15
Desátý ročník Posázaví je šťastně za námi. Obavy z žízně a dehydratace se nanaplnily,
k občerstvovací stanici na 43. kilometru se přidala voda z nebes a tekutin bylo víc než dost. Také ochlazení rozpálené trati přišlo
cyklistům vhod. Celkem jsme zaregistovali 96 účastníků. Vítězi závodu se stali Zdeněk Jílek (Erste Premier) a Martin Kříž (Velo Club
Tábor). Blahopřejeme. 2.8.2018 23:15
Vzhledem k dosavadnímu charakteru počasí a očekávaným tropickým teplotám i v průběhu nedělního závodu jsme se rozhodli zřídit
na 43. kilometru na konci stoupání z Radonic před nájezdem na kolínskou silnici vodní občerstvovací stanici.
Stanice bude bez obsluhy a k dispozici budou na stolku umístěné půllitrové lahve s vodou na sebrání plus větší balení vody na
dolití. Pro podávání za jízdy nemáme bohužel k dispozici dostatek lidí, přesto věříme, že Vám naše oáza přijde vhod a usnadní
rozhodování, zda jet či nejet. Tak na zdraví a na shledanou v Ondřejově. 18.5.2026 12:32 Kolbaba
Zapsal jsem body Víťovi za Tour de Brdy a Milanovy za Krupku. Prosím, hlaste mi, když něco jedete. ...
9.2.2026 17:38 Kolbaba
První body pro Vítka za běžkomaraton
místy bez sněhu. Krásná práce ! ...
22.1.2026 14:54 Luděk
Ahoj ze SAL, zveme případné jezdce na Rouvy k první virtuální vyjížďce naší ligy v sobotu 24.1. dopoledne. Na pořadu dne ...